my-sys.png

volám sa Sylvia a stojím za značkou my-sys. Potreba tvoriť, snaha pomáhať, rešpekt k prírode a láska k aromaterapii ma priviedla k na myšlienku vyrobiť prírodné mydlo ešte v roku 2010. Predtým ako som zlegalizovala celú výrobu kozmetiky som pracovala 12 rokov ako masérka a terapeutka. Bola to príležitosť dozvedieť sa od klientov čo ich trápi, aké prípravky im na trhu chýbajú, čo im škodí a čo naopak pokožka naozaj potrebuje. Ak sa človek prebudí a prijme zodpovednosť za svoje zdravie začne rozlišovať a dôkladne vyberať čo použije na svoju kožu.

Odvtedy prešlo mnoho času a ja sa vzdelávam a ďalej rozvíjam nové receptúry s použitím tých najlepších surovín ako sú rastlinné oleje v bio kvalite, prírodné éterické oleje, maslá v bio kvalite, minerálne hliny, oxidy, bylinky lokálne aj exotické, vonné zložky sú zastúpené v podobe kvalitných rastlinných silíc získavaných parnou destiláciou. 

Všetky receptúry sú vlastné, premyslené a vyvíjané niekoľko mesiacov, kým uzrú svetlo sveta. Vyrábam menšie série, vždy čerstvé a 90% výrobkov je vhodných aj pre vegánov.

Mojim cieľom je vyrábať kozmetiku na denné použitie, pre celú rodinu s jednoduchým zložením bez zbytočných prímesí, farbiva, silikónov, parabénov, bez palmového oleja. 

Výrobky prešli riadnymi dermatologickými testami v akreditovanom laboratóriu na Slovensku a Francúzsku, sú nahlásené v EU portály výrobcov a prevádzka je schválená príslušným hygienickým úradom.

Konečný výrobok my-sys nie je testovaný na zvieratách a taktiež hľadám na spoluprácu dodávateľov surovín ktorý netestujú na zvieratách.

s láskou my-sys